Analizator wyładowań niezupełnych LDS-6

LDS-6

Nowy

Analizator wyładowań niezupełnych LDS-6 produkcji DOBLE-LEMKE służy do detekcji i analizy materiałów i układów elektroizolacyjnych pod kątem występowania wyładowań niezupełnych.

Zadzwoń i zapytaj dzisiaj o najlepszą cenę na rynku !

+48 32 608 59 51

+48 600 338 688

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Przyrząd wyposażony jest w szereg funkcji analitycznych, które pozwalają na bardzo głęboką analizę zjawisk zachodzących w materiałach elektroizolacyjnych, na które oddziaływuje pole elektryczne pochodzące od przyłożonego wysokiego napięcia. Stosowany przez uczelnie, zakłady badawcze oraz producentów urządzeń wysokiego napięcia wykorzystujących materiały elektroizolacyjne (producenci kabli, transformatorów, silników oraz generatorów). Wraz z odpowiednio dobraną impedancją pomiarową, kalibratorem oraz układem sprzęgnięcia z obiektem badanym, pozwala na badanie wnz zgodnie z powszechnie stosowaną normą PN/IEC 60270. Oprogramowanie wyposażone jest w funkcję porównania sygnatury bieżącej wnz z sygnaturami zapisanym w bazie odniesienia w celu poprawnej klasyfikacji rodzaju uszkodzenia izolacji. Możliwość zaoferowania generatora protokołu pomiarowego pod konkretnego użytkownika.

 

Posiadamy szereg referencji w kraju i za granicą. Pomagamy w doborze właściwej impedancji pomiarowej, układu sprzęgającego oraz kalibratora. Przyrząd LDS-6 występuje również w wersji UHF pozwalając na pomiar w zakresie GHz w paśmie niestandardowym (poza normą PN/IEC 60270) np z wykorzystaniem sondy pomiarowej UHF (dla urządzeń GIS, transformatorów).

 

LDS-6 posiada możliwość okienkowania i bramkowania zakłóceń (dla bramkowania posiada 2 wejścia antenowe).

 

Jako akcesoria do LDS-6 oferujemy:

 

- różne kalibratory dla (transformatorów, kabli, generatorów itp)

- multipleksery do pomiarów wielofazowych

- różne impedancje pomiarowej

- rózne układy sprzęgające z obiektem badanym

- czujniki i anteny w tym UHF

- filtry zakłóceń oraz odpowiednio zabezpieczone przepięciowo impedancje pomiarowe

 

W załączeniu broszura informacyjna.

 

Pobierz opis produktu