Lista produktów producenta: MS TECHNIK

Systemy pomiarowe Smart Grid do rozwiązywania problemów w sieciach kablowych. Identyfikatory kablowe, inteligentne bezpieczniki w sieciach kablowych nN. Systemy wykrywania słabych punktów w sieci nN.

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  • Unipolarny, klasyczny, niezawodny i pewny identyfikator kabla w wiązce (z sygnaturą cyfrową) drugiej generacji  (KAA2.0 -Kabelausleseanlage 2.0). Do potwierdzenia identyfikacyjnego przed przecięciem kabla. Posiada opcjonalny generator do podawania sygnału pod napięciem nN oraz cewkę odbiorczą Rogowskiego, sztywną lub do metody skrętu żył. Obsługuje...

  • Identyfikator kabla w wiązce. Może również służyć do fazowania. Nadajnik zasilany z wbudowanego akumulatora. odbiornik wyposażony w cęgę Rogowskiego (giętka, opcjonalnie cęga sztywna). Z nadajnikiem G100 może identyfikować pod napięciem !!! Zadzwoń i zapytaj dzisiaj o najlepszą cenę na rynku ! +48 32 608 59 51 +48 600 338 688

  • System NSG700GT to zaawansowany system szybkiej lokalizacji uszkodzeń w sieciach nN, który pozwala na utrzymanie wskaźników SAIDI & SAIFI zakładu energetycznego na jak najlepszym poziomie. Znacząco skraca czas wyłączenia odbiorców przy uszkodzeniach w sieci nN. Lokalizacja wstępna i punktowa bezpiecznie dla odbiorców bez samochodu pomiarowego !

  • Iskrowy, ręczny, wysokonapięciowy, punktowy lokalizator uszkodzeń kablowych powłok niemetalicznych do zastosowania w wykopie lub w warsztacie kabli i przewodów z niemetaliczną powłoką zewnętrzną (np. dla górniczych przewodów oponowych 6 kV). Wytwarza do 20 kV. Wytwarza słyszalną i widoczną iskrę w miejscu uszkodzenia. 

  • Kompaktowy (mieści się w każdym złączu kablowym) układ rejestracji zakłóceń i lokalizacji uszkodzeń w sieciach niskiego napięcia z wbudowanym 3 fazowym reflektometrem. Rejestruje zakłócenia i lokalizuje automatycznie miejsce uszkodzenia podając operatorowi wyniki zdalnie poprzez sieć komórkową GSM. 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów