Sprzęt pomiarowy do pomiarów wyładowań niezupełnych (WNZ)

Systemy pomiarowe, mierniki i detektory WNZ. Metoda elektryczna (PN 60270), UHF i akustyczna wraz z lokalizacją przestrzenną, triangulacją. 

Badanie kabli, transformatorów, silników, przekładników, i innych układów elektroizolacyjnych

Sprzęt pomiarowy do pomiarów wyładowań niezupełnych (WNZ) Jest 51 produktów.

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 51 elementów
 • PDS - Prosty skaner do badań przesiewowych osprzętu SN pod kątem obecności wyładowań niezupełnych. Służy również do potwierdzania szkodliwej aktywności podczas punktowej lokalizacji wyładowań niezupełnych w osprzęcie kablowym (mufy i głowice). Niezwykle przydatne narzędzie dla użytkowników, którzy nie są specjalistami w dziedzinie pomiarów wyładowań...

 • Zaawansowany analizator wyładowań niezupełnych do pomiarów terenowych w elektroenergetyce. Pracuje metodą elektromagnetyczną IEC62478 w dziedzinie czasu i częstotliwości oraz metodą akustyczną z synchronizacją czasową do wykrywania i oceny sygnatur fazowych PRP WNZ. Dla GIS, transformatorów, aparatów SN i WN/NN oraz generalnie stacji energetycznych i...

 • HVA28 to  generator probierczy napięcia 0.1Hz do prób napięciowych kabli energetycznych. Występuje również w wersji z wbudowanym pomiarem tangens delta (HVA28TD). Można rozbudować go o układ do pomiaru WNZ w kablach (PD30E). Lekki i wytrzymały. Generuje napięcie DC (28 kV) oraz VLF czysty sinus (20 kVrms) i prostokąt (28 kVrms). 

 • HVA45  to bezolejowy,  silny generator probierczy napięcia 0.1Hz do prób napięciowych kabli energetycznych. Występuje również w wersji z wbudowanym pomiarem tangens delta HVA45TD. Można rozbudować go o układ do pomiaru WNZ w kablach (PD30E lub PD60-2). Lekki i wytrzymały. Generuje napięcie DC (45kV) oraz VLF sinus (32 kVrms) i prostokąt (45kVrms).

 • Seria uniwersalnych generatorów probierczych wysokiego napięcia o niskim poziomie szumów WNZ do zastosowań laboratoryjnych oraz terenowych PHENIX 6CP oraz 6CB (z automatycznym silnikowym najazdem zaprogramowanego sterownikiem PLC napięcia) na napięcia od 15 do 200 kV z opcją akredytowanego świadectwa ISO 17025.

 • Zajrzyj do wnętrza transformatora w obrębie floty, którą zarządzasz i miej do dyspozycji wszystkie najnowocześniejsze i światowo uznane narzędzia diagnostyczne dla oceny stanu technicznego transformatorów mocy. Inside View łączy na bieżąco dane z systemów monitoring online z danymi laboratoryjnymi i terenowymi DGA, zawartości wilgoci, furanów, itp. To...

 • Kompleksowy, modułowy system monitorowania online 24/7 stanu technicznego transformatorów mocy doblePRIME (chromatograficzne DGA do 9 gazów, monitoring WNZ kadzi, PPZ oraz przepustów, tangens delta/pojemność C/prąd upływu przepustów z opcjonalnym oprogramowaniem do oceny ryzyka eksploatacyjnego dobleARMS/InsideView to najlepsza ochrona dla Twoich zasobów...

 • Kamera akustyczna do obrazowania wyładowań niezupełnych, służy do lokalizacji punktowej, analizy i raportowania wykorzystującego AI (automatyczna klasyfikacji wyładowań niezupełnych w trybie PDQ). ZOBACZ Z BEZPIECZNEJ ODLEGŁOŚCI ZAGROŻENIE KTÓREGO GOŁYM UCHEM NIE SŁYSZYSZ ! Zapraszamy do przeczytania artykułu na naszym blogu.

 • Technologia DayCor. Niezwykle czułe, zaawansowane kamery koronowe w wersji OD (5 calowy wyświetlacz 640 x 480) oraz XD (6.5 calowy wyświetlacz 640 x 480). Przeznaczone dla zakładów energetycznych, operatorów sieci i innych profesjonalistów w dziedzinie diagnostyki układów elektroizolacyjnych. Czułość: wykrywa ładunek 1 pC z odległości 15 m !

 • Kondensatory sprzęgające do pomiarów wyładowań niezupełnych metodą elektryczną  IEC 60270 (PN 60270) ISOFARAD. Dodatkowo możemy zaoferować impedancje pomiarowe ISOFARAD.

 • Szeroka gama wysokonapięciowych elektrod przeciw ulotowych (anty ulotowych) dla laboratoriów wysokonapięciowych. Wygładzają (sterują) pola elektryczne i przeciwdziałają efektowi koronowemu, który jest niepożądany w środowisku laboratorium wysokiego napięcia.

 • Seria kondensatorów filtrujących do tłumienia szumów w laboratoriach wysokiego napięcia, stacjach energetycznych, lokomotywach, statkach i innych obiektach gdzie pracują urządzenia elektroenergetyczne powodujące niepożądane szumy.

Pokazuje 13 - 24 z 51 elementów