Monitoring temperatury FISO

System monitoringu FISO

Nowy

Nortech Transformer Winding Hot Spot Temperature Monitoring System - System monitorowania w czasie rzeczywistym temperatury uzwojeń, rdzenia i oleju transformatorów olejowych.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Temperatura zdecydowania wpływa na czas życia transformatora (patrz efekt bąblowania "bubble effect"). Dopuszczalne obciążenie zależy w związku z tym od zawartości wilgoci w izolacji transformatora, która ulega zmianie w trakcie eksploatacji. Dlatego należy monitorować w czasie rzeczywistym temperaturę (uzwojeń, rdzenia, oleju) transformatorów. Jesteśmy krajowym dostawcą systemu monitorowania w czasie rzeczywistym temperatury transformatora zgodnie z zaleceniami normy PN/EN/IEC 60076-2 "Przyrosty temperatury dla transformatorów olejowych".

Dostarczamy czujniki EasyDisk, system przepustowy EasyThrough, oraz centralki monitoringu w wersji LT EasyGrid  & LT EasyGrid (umożliwiające obsługę lokalną i zdalną w systemie nadzorczym SCADA). Dostarczamy również zestaw narzędziowy SEN-ESD-KIT. Oferujemy również usługi montażu jak i napraw czujników światłowodowych.

Produkty powiązane

Pobierz opis produktu