b2 HVA 30-7 generator probierczy VLF 0.1Hz/DC 30 kV

HVA30-7

Fabrycznie nowy

  • Generator probierczy b2 HVA 30-7 dla długich kabli. Generuje przebieg wysokonapięciowy wolnozmienny 0,1 Hz sinus/prostokąt oraz przebieg stałonapięciowy. Służy do badania długich kabli, dużych silników i generatorów i innych obiektów gdzie dopuszcza się badanie przebiegiem VLF lub DC. Generuje napięcia do 30 kV DC,30 kVrms prostokąt oraz 21 kVrms sinus.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Kompaktowa konstrukcja i niezrównany stosunek mocy wyjściowej do wysokiego napięcia zestawów testowych HVA nie mają sobie równych na rynku i sprawiają, że generatory wysokiego napięcia b2 electronics są bardzo pożądane we wszystkich klasach i na wszystkich poziomach napięcia.
HVA30-7 to kompaktowy i przenośny zestaw testowy VLF, który określa stan kabli średniego napięcia. Wykonuje testy VLF i DC, a także próbę powłok oraz lokalizacji punktową uszkodzeń powłok kabli ziemnych (brak odbiornika na wyposażeniu). Jest również członkiem serii HVA o bardzo wysokim prądzie wyjściowym do 120 mA.

Wydajność: wyjątkowe cechy pod względem obciążenia wyjściowego.
6,0 μF przy 0,1 Hz przy 24 kVrms w porównaniu do 0,5 μF przy 0,1 Hz przy 24 kVrms (HVA34)

Cykl pracy: czas działania tego zestawu testowego nie jest ograniczony termicznie; może działać w sposób ciągły.

Bezpieczeństwo przede wszystkim: zestaw testowy ma dwa niezależne urządzenia uziemiające (elektroniczne i mechaniczne rozładowanie) oraz zintegrowany system ochrony przeciwprzepięciowej 12 kV (przy 50 Hz), aby chronić zarówno operatora, jak i urządzenie.

Łączność: na miejscu, nie jest potrzebny zewnętrzny komputer. Wszystkie wyniki można później pobrać przez USB w celu dalszego zbadania i łatwego raportowania za pomocą narzędzia programowego na PC.

Solidne złącza WN: Solidne złącza WN pozwalają na stosowanie różnych długości przewodów pomiarowych WN, szybką wymianę kabla zastępczego lub prostszą ścieżkę modernizacji do podłączenia systemów diagnostycznych.

Napięcie wyjściowe maks. 34 kV szczytowe, 24 kV skut

Obciążenie wyjściowe
6,0 μF przy 0,1 Hz przy 24 kVrms
7,2 μF przy 0,1 Hz przy 20 kVrms
15,0 μF przy 0,01 Hz przy 24 kVrms

Masa 57 kg 

Produkty powiązane