Lokalizacja uszkodzeń kablowych i próby napięciowe

Lokalizacja uszkodzeń kabli elektroenergetycznych i próby napięciowe

Lokalizacja uszkodzeń kablowych i próby napięciowe Jest 44 produktów.

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 44 elementów
 • 1 180,00 zł W magazynie

  Nowoczesny, mieszczący się w kieszenie reflektometr z wyświetlaczem numerycznym do pomiaru długości kabla na bębnie, i do prostej lokalizacji wstępnej uszkodzeń w sieciach kablowych. Dokładność 1 cm. Świetne rozwiązanie dla hurtowni kablowych, fabryk kablowych, instalatorów i innych użytkowników którzy muszą szybko i dokładnie ustalać długość kabli oraz...

  1 180,00 zł
  W magazynie
 • Iskrowy, ręczny, wysokonapięciowy, punktowy lokalizator uszkodzeń kablowych powłok niemetalicznych do zastosowania w wykopie lub w warsztacie kabli i przewodów z niemetaliczną powłoką zewnętrzną (np. dla górniczych przewodów oponowych 6 kV). Wytwarza do 20 kV. Wytwarza słyszalną i widoczną iskrę w miejscu uszkodzenia. 

 • Kompaktowy (mieści się w każdym złączu kablowym) układ rejestracji zakłóceń i lokalizacji uszkodzeń w sieciach niskiego napięcia z wbudowanym 3 fazowym reflektometrem. Rejestruje zakłócenia i lokalizuje automatycznie miejsce uszkodzenia podając operatorowi wyniki zdalnie poprzez sieć komórkową GSM. 

 • Unipolarny, klasyczny, niezawodny i pewny identyfikator kabla w wiązce (z sygnaturą cyfrową) drugiej generacji  (KAA2.0 -Kabelausleseanlage 2.0). Do potwierdzenia identyfikacyjnego przed przecięciem kabla. Posiada opcjonalny generator do podawania sygnału pod napięciem nN oraz cewkę odbiorczą Rogowskiego, sztywną lub do metody skrętu żył. Obsługuje...

 • System NSG700GT to zaawansowany system szybkiej lokalizacji uszkodzeń w sieciach nN, który pozwala na utrzymanie wskaźników SAIDI & SAIFI zakładu energetycznego na jak najlepszym poziomie. Znacząco skraca czas wyłączenia odbiorców przy uszkodzeniach w sieci nN. Lokalizacja wstępna i punktowa bezpiecznie dla odbiorców bez samochodu pomiarowego !

 • PDS - Prosty skaner do badań przesiewowych osprzętu SN pod kątem obecności wyładowań niezupełnych. Służy również do potwierdzania szkodliwej aktywności podczas punktowej lokalizacji wyładowań niezupełnych w osprzęcie kablowym (mufy i głowice). Niezwykle przydatne narzędzie dla użytkowników, którzy nie są specjalistami w dziedzinie pomiarów wyładowań...

 • Zaawansowany analizator wyładowań niezupełnych do pomiarów terenowych w elektroenergetyce. Pracuje metodą elektromagnetyczną IEC62478 w dziedzinie czasu i częstotliwości oraz metodą akustyczną z synchronizacją czasową do wykrywania i oceny sygnatur fazowych PRP WNZ. Dla GIS, transformatorów, aparatów SN i WN/NN oraz generalnie stacji energetycznych i...

 • HVA28 to  generator probierczy napięcia 0.1Hz do prób napięciowych kabli energetycznych. Występuje również w wersji z wbudowanym pomiarem tangens delta (HVA28TD). Można rozbudować go o układ do pomiaru WNZ w kablach (PD30E). Lekki i wytrzymały. Generuje napięcie DC (28 kV) oraz VLF czysty sinus (20 kVrms) i prostokąt (28 kVrms). 

 • HVA45  to bezolejowy,  silny generator probierczy napięcia 0.1Hz do prób napięciowych kabli energetycznych. Występuje również w wersji z wbudowanym pomiarem tangens delta HVA45TD. Można rozbudować go o układ do pomiaru WNZ w kablach (PD30E lub PD60-2). Lekki i wytrzymały. Generuje napięcie DC (45kV) oraz VLF sinus (32 kVrms) i prostokąt (45kVrms).

 • Seria uniwersalnych generatorów probierczych wysokiego napięcia o niskim poziomie szumów WNZ do zastosowań laboratoryjnych oraz terenowych PHENIX 6CP oraz 6CB (z automatycznym silnikowym najazdem zaprogramowanego sterownikiem PLC napięcia) na napięcia od 15 do 200 kV z opcją akredytowanego świadectwa ISO 17025.

 • Cęgi indukcyjne RIDGID CLAMP współpracujące z nadajnikami RIDGID ST305, ST510 oraz ST33Q, służące do nadawania indukcyjnego sygnału na trasowany obiekt metaliczny tworzący pętlę.

 • Silny nadajnik sygnału trasy obiektu podziemnego RIDGID ST-510 współpracujący z odbiornikiem RIDGID SR 24. Nadajnik sygnału trasy obiektu podziemnego RIDGID ST510 posiada antenę nadawczą do rozsiewczego nadawania sygnału trasy. Współpracuje min. z  odbiornikiem (lokalizatorem) RIDGID SR 24. Posiada rozbudowany zestaw częstotliwości nadawczych.

Pokazuje 13 - 24 z 44 elementów