• Nowy
Tester wyłączników próżniowych VANGUARD VBT-75P-S2 z drukarką
search
  • Tester wyłączników próżniowych VANGUARD VBT-75P-S2 z drukarką

Tester wyłączników próżniowych VANGUARD VBT-75P-S2 z drukarką

Tester VANGUARD VBT-75P S2 (wersja bez drukarki tp VBT-75-S2)  to oparty na mikroprocesorze, przenośny tester komór próżniowych wyłączników do 75 kV DC. Ten lekki, przenośny tester jest przeznaczony do testowania komór próżniowych w terenie i w laboratorium. Napięcia testowe można wybierać w zakresie od 10 kV DC do 75 kV DC w krokach co 1 kV. Czas testu WN można ustawić w zakresie od 5 s do 2 min.

 

Regulamin zakupów

Napięcie testowe jest podnoszone do wybranego napięcia i utrzymywane przez czas testu. Po upływie czasu testu gdy prąd upływowy nie przekroczył zadanej wartości 100 μA, 200 μA lub 300 μA, napięcie testowe powraca do zera i wyświetla się komunikat „Pozytywny”. Jeśli wystąpi stan przeskoku, taki jak awaria komory, napięcie testowe zostaje natychmiast wyłączone, na ekranie LCD pojawia się komunikat „Awaria” i zapala się również dioda LED „USZKODZENIE” na urządzeniu. Obecność wysokiego napięcia sygnalizowana jest sygnałem dźwiękowym i świeceniem diody LED „WYSOKIE NAPIĘCIE”. Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo operatora, podczas testowania należy przytrzymać przełącznik „ARM”. VBT-75P S2 jest wyposażony w podświetlany ekran LCD (20 znaków po 4 linie), który jest czytelny zarówno w jasnym świetle słonecznym, jak i przy słabym oświetleniu. Do sterowania urządzeniem używana jest wytrzymała, 16-klawiszowa klawiatura membranowa. Wyniki testów można wydrukować na wbudowanej drukarce termicznej o szerokości 2,5 cala.
VBT-75P S2 może przechowywać do 84 rekordów po 16 odczytów w pamięci Flash EEPROM. Zapisy testów można pobrać i wydrukować na wbudowanej drukarce termicznej lub można je przesłać do komputera PC poprzez port pamięci USB Flash urządzenia. Oprogramowanie sprzętowe VBT-75P S2 można również aktualizować w terenie za pośrednictwem tego samego portu pamięci USB. Do każdego urządzenia dostarczane jest oprogramowanie oparte na systemie Windows. Za pomocą tego oprogramowania można pobrać zapisy testów z VBT-75P S2, a następnie zapisać je na komputerze w celu przyszłej analizy i wygenerowania raportów. Dodatkowo zapisy testów można eksportować w formatach PDF, Excel i XML. VBT-75P S2 jest wyposażony w 3-metrowy kabel testowy zakończony szybkozłączem testowym. W zestawie znajduje się również walizka transportowa.

VBT75PS2