Nadajnik sygnału trasy obiektu podziemnego RIDGID ST33Q

ST33Q

Nowy

Programowalny, silny nadajnik sygnału prądowego współpracujący z odbiornikiem RIDGID SR 24 (lokalizatorem instalacji podziemnych). Nadajnik ST33Q posiada silną (o dużym zysku) antenę nadawczą do rozsiewczego nadawania sygnału trasy. Posiada opcję akumulatorów litowo-jonowych oraz ma wbudowany moduł Bluetooth co pozwala na automatyczną synchronizację częstotliwości z odbiornikiem RIDGID SR 24.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Nadajnik sygnału trasy obiektu podziemnego  SeekTech ST-33Q+ (Q-Ring)z funkcją Bluetooth współpracuje min. z odbiornikiem trasującym (  sygnału trasy obiektu podziemnego) RIDGID SR 24

Indukcyjnie 

Cechy nadajnika sygnału trasy obiektu podziemnego RIDGID ST 33Q


Dystans trasowania:

Indukuje 8 razy większy prąd niż konkurencja do podłączanego obiektu, dzięki czemu można lokalizować obiekt na większych dystansach niż wcześniej, bez potrzeby przestawiania nadajnika.


Wszechstronność:

Podczas połączenia bezpośredniego nadajnik SeekTech ST-33Q może nadawać każdą częstotliwość pomiędzy 10Hz a 93kHz, co sprawia, że nadajnik może współpracować z większością odbiorników trasujących (lokalizatorów) na rynku.


Czas pracy:

Silniejszy sygnał znacznie zmniejsza czas lokalizacji obiektu, który w połączeniu z funkcją komunikacji nadajnika z odbiornikiem za pomocą Blutooth pozwala zaoszczędzić czas, gdyż nie ma potrzeby częstego cofania się do nadajnika i przenoszenia go w inne miejsce. W czasie podłączenia bezpośredniego na wyświetlaczu mamy natychmiastową informację jaki prąd płynie oraz jaka jest rezystancja w obwodzie. Za pomocą zdalnej komunikacji poprzez Bluetooth można również zmieniać zdalnie częstotliwości w nadajniku.


Dokładność:

Indukuje prąd poprzez podawanie małych częstotliwości. Małe częstotliwości są mniej
podatne na przeskok na sąsiadujące obiekty w zagęszczonym obszarze co redukuje zniekształcenie pola zwiększając tym samym dokładność pomiaru.


Pewność:

Większy prąd podawany do obiektu daje lepszy sygnał odbierany podczas lokalizacji. Połącz swoje doświadczenie z informacją jaką dostarczają lokalizatory RIDGID i miej narzędzie, które pozwoli na pracę w trudnych warunkach, mając pewność co do jego wskazania.

Specyfikacja techniczna


Częstotliwości wyjściowe: 

Podłączenie galwaniczne (ustawienia fabryczne): 128Hz, 1kHz, 8kHz, 33kHz, 93kHz, 262kHz

Podłączenie bezpośrednie (zdefiniowane przez użytkownika): 10Hz – 93kHz

Podłączenie indukcyjne: 8kHz, 33kHz

Masa: 5,5 kg bez baterii

Zasilanie: 6 alkalicznych baterii lub 12V zewnętrzny opcjonalny akumulator litowo-jonowy

Moc: 5 mA do 400 mA na wewnętrznych bateriach


Opcja wysokiej mocy do 1000mA (z dodatkowym akumulatorem).

Specyfikacja Bluetooth: zakres pracy: 100 -200 m , Klasa 1

Produkty powiązane

Pobierz opis produktu